Szóste miejsce w 69. Memoriale Smoczyka
Janusz Kołodziej zajął szóste miejsce w 69. Memoriale Alfreda Smoczyka. Zawodnik leszczyńskich Byków zdobył w turnieju 9 punktów. Zawody wygrał Emil Sajfutdinow, a tuż za nim rywalizację ukończył Jarosław Hampel. O tym kto zajmie trzecią pozycję musiał decydować bieg dodatkowy, a w nim Bartosz Smektała pokonał Norberta Kościucha.

Byki wygrywają Super Mecz w Ostrowie Wlkp.
W sobotę na torze w Ostrowie Wielkopolskim rozegrano Super Mecz pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovią a Fogo Unią Leszno, który zakończył się przegraną gospodarzy 30:60. Janusz w tym spotkaniu wystąpił w czterech biegach zdobywając 9 punktów z dwoma bonusami. W niedzielę kolejne zawody w Lesznie - Memoriał Alfreda Smoczyka.

Dwa zwycięstwa w treningu punktowanym z Falubazem
W środę i czwartek odbyły się treningi punktowane pomiędzy Fogo Unią Leszno a Stelmet Falubazem Zielona Góra. W obu treningach górą były leszczyńskie Byki. W Lesznie, Unia wygrała 49:41, a w Zielonej Górze 58:32. Janusz zdobył w tych zawodach 4 punkty i dwa bonusy oraz 10 punktów i trzy bonusy. W sobotę Fogo Unia pojedzie z Ostrovią w Super Meczu.

#333 w Grand Prix 2019!
Już tylko cztery miesiące pozostały do inauguracji cyklu Grand Prix 2019. Pierwszy turniej zaplanowany jest na 18 maja w Warszawie, a zakończenie rozgrywek 5 października w Toruniu. Wszyscy zawodnicy, którzy będą walczyć o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata wybrali sobie numery, w jakich będą występować. Janusz zdecydował się na numer 333.

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno