Janusz bez złamań. Byki wygrywają z Falubazem
W meczu IV rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Falubaz Zieloną Górę 56:34. Janusz Kołodziej w pierwszym biegu zanotował bardzo groźny upadek i już do końca meczu nie pojawił się na torze. Po badaniach w szpitalu nie wykryto żadnych złamań, a sam zawodnik czuje się dobrze i ma wystąpić w meczu ligowym 6 maja z Włókniarzem.
Autor: Paweł Racibor

Byki gromią GKM w Grudziądzu
Fogo Unia Leszno w sobotnim meczu 3. kolejki PGE Ekstraligi rozgromiła na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz 62:28. Janusz wystąpił w tym spotkaniu w pięciu biegach zdobywając 11 punktów z dwoma bonusami. Leszczyńskie Byki prowadzą w tabeli PGE Ekstraligi, a już w piątek podejmą na własnym torze Falubaz.
Autor: Paweł Racibor

Trzecie miejsce w finale Złotego Kasku
Zwycięstwem Jarosława Hampela zakończył się finał Złotego Kasku rozegrany w Pile. Na podium zawodów finałowych znaleźli się również Bartosz Zmarzlik oraz Janusz Kołodziej, który na podium wskoczył po zwycięstwie w biegu barażowym. Zawodnik leszczyńskich Byków będzie reprezentował Polskę w eliminacjach do Grand Prix 2019.
Autor: Paweł Racibor

Pierwsza ligowa wygrana w Lesznie
W meczu II rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów 48:42. Janusz Kołodziej w tym spotkaniu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 11 punktów. W najbliższy czwartek zawodnik leszczyńskich Byków wystąpi w finale Złotego Kasku na torze w Pile.
Autor: Paweł Racibor

Zwycięstwo w eliminacjach Złotego Kasku
Janusz Kołodziej wygrał poznańskie eliminacje Złotego Kasku, w których zdobył 14 punktów. Na drugiej pozycji rywalizację ukończył Maksym Drabik. Trzecie miejsce we wtorkowe popołudnie należało do Norberta Kościucha. Do finału poza wcześniej wymienioną trójką awansował również Bartosz Smektała. Finał zaplanowany jest na 19 kwietnia w Pile.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno