Trzecie miejsce w finale Złotego Kasku
Zwycięstwem Jarosława Hampela zakończył się finał Złotego Kasku rozegrany w Pile. Na podium zawodów finałowych znaleźli się również Bartosz Zmarzlik oraz Janusz Kołodziej, który na podium wskoczył po zwycięstwie w biegu barażowym. Zawodnik leszczyńskich Byków będzie reprezentował Polskę w eliminacjach do Grand Prix 2019.
Autor: Paweł Racibor

Pierwsza ligowa wygrana w Lesznie
W meczu II rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Cash Broker Stal Gorzów 48:42. Janusz Kołodziej w tym spotkaniu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 11 punktów. W najbliższy czwartek zawodnik leszczyńskich Byków wystąpi w finale Złotego Kasku na torze w Pile.
Autor: Paweł Racibor

Zwycięstwo w eliminacjach Złotego Kasku
Janusz Kołodziej wygrał poznańskie eliminacje Złotego Kasku, w których zdobył 14 punktów. Na drugiej pozycji rywalizację ukończył Maksym Drabik. Trzecie miejsce we wtorkowe popołudnie należało do Norberta Kościucha. Do finału poza wcześniej wymienioną trójką awansował również Bartosz Smektała. Finał zaplanowany jest na 19 kwietnia w Pile.
Autor: Paweł Racibor

Cenny remis i dobry występ we Wrocławiu
Spotkanie inauguracyjne PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Betard Spartą Wrocław zakończyło się remisem 45:45. Janusz w tym meczu zdobył 11 punktów z bonusem w pięciu biegach. W najbliższy wtorek zawodnik leszczyńskich Byków pojedzie w eliminacji Złotego Kasku na torze w Poznaniu.
Autor: Paweł Racibor

Dobre występy przed meczem we Wrocławiu
Przed sobotnim meczem ligowym we Wrocławiu, drużyna Fogo Unii Leszno rozegrała dwa sparingi. Pierwszy w Rybniku, który wygrali 47:43, a w Lesznie pokonali drużynę z Torunia 64:26. Janusz w tych sparingach zdobył 9 punktów z dwoma bonusami i 10 punktów w czterech startach w każdym meczu.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno