Komplet w Krośnie i pewny awans do półfinału IMP
Janusz Kołodziej zdominował ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie. Zawodnik Fogo Unii Leszno triumfował z kompletem 15 punktów. Na drugim miejscu turniej ukończył Dawid Lampart. Trzecią pozycję w końcowym rozrachunku zajął Karol Baran. Do półfinału awansowało ośmiu najlepszych żużlowców.
Autor: Paweł Racibor

Zwycięstwo Polski nad Szwecją
W spotkaniu towarzyskim rozegranym na torze w Poznaniu, reprezentacja Polski pokonała drużynę Szwecji 54:36. Wśród zwycięzców najwięcej punktów zdobyli Maciej Janowski, zdobywca 13 punktów oraz Janusza Kołodziej, który zapisał na swoim koncie 11 oczek z bonusem. W piątek Janusz wystąpi w ćwierćfinale IMP w Krośnie.
Autor: Paweł Racibor

Dobry występ i wygrana z Jaskółkami
W meczu VII rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze drużynę Grupa Azoty Unię Tarnów 55:35. Janusz w tym spotkaniu pojechał w pięciu biegach zdobywając 10 punktów z bonusem. W czwartek reprezentant Polski wystąpi w Poznaniu w meczu towarzyskim Polska - Szwecja.
Autor: Paweł Racibor

Trzecie miejsce i awans do Grand Prix Challenge
Janusz Kołodziej zajął trzecie miejsce w 1. rundzie eliminacji do Grand Prix 2019, która została rozegrana w Žarnovicy. Reprezentant Polski zdobył 13 punktów i awansował do Grand Prix Challenge, które odbędzie się 28 lipca w niemieckim Landshut. Awans uzyskał jeszcze zwycięzca Matej Zagar i Antonio Lindbaeck.
Autor: Paweł Racibor

Bardzo dobry występ i wygrana w Toruniu
W spotkaniu VI rundy PGE Ekstraligi, Get Well Toruń przegrał na własnym torze z drużyną Fogo Unii Leszno 37:53. Janusz w tym meczu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 11 punktów z bonusem. Już w sobotę wystąpi w eliminacji do Grand Prix 2018 w słowackiej Żarnovicy.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno