Brązowy medal IMP w Lesznie
W sobotę na torze w Lesznie odbył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który wygrał Piotr Pawlicki. Srebrny medal padł łupem Macieja Janowskiego, z kolei medal koloru brązowego zawisł na szyi Janusza Kołodzieja. W niedzielę zawodnik leszczyńskich Byków pojedzie w V PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi.
Autor: Paweł Racibor

Dobry występ i wygrana za trzy
W niedzielę odbyła się XI runda PGE Ekstraligi, w której Falubaz Zielona Góra przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 52:38. Janusz w tym spotkaniu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 11 punktów z bonusem. W sobotę zawodnik Unii wystąpi w finałe IMP, który odbędzie się w Lesznie.

Janusz w Grand Prix 2019!
W sobotę na torze w Landshut odbył się finał turnieju kwalifikacyjnego do Grand Prix 2019 - Grand Prix Challegne, który wygrał Janusz Kołodziej. Reprezentant Polski zdobył 12 punktów. Drugie miejsce w sobotni wieczór należało do Nielsa Kristiana Iversena, a ostanie miejsce premiowane awansem uzyskał Antonio Lindbaeck.

Remis z bonusem w Gorzowie
W piątek rozegrano awansem mecz XIII rundy PGE Ekstraligi, w którym Cash Broker Stal Gorzów zremisowała z Fogo Unią Leszno 45:45. W pierwszym meczu wygrały Byki, więc punkt bonusowy wywalczyła drużyna z Leszna. Janusz w pięciu biegach zgromadził 9 punktów z bonusem, a już w sobotę pojedzie w Grand Prix Challenge w Landshut.