Pierwsza porażka w sezonie
W meczu VIII rundy PGE Ekstraligi, Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała na własnym torze Fogo Unię Leszno 47:43. W drużynie Byków najlepiej punktował Janusz Kołodziej zdobywca 9 punktów w pięciu biegach. Dla podopiecznych Piotra Barona to pierwsza porażka w tym sezonie.
Autor: Paweł Racibor

Komplet w Krośnie i pewny awans do półfinału IMP
Janusz Kołodziej zdominował ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie. Zawodnik Fogo Unii Leszno triumfował z kompletem 15 punktów. Na drugim miejscu turniej ukończył Dawid Lampart. Trzecią pozycję w końcowym rozrachunku zajął Karol Baran. Do półfinału awansowało ośmiu najlepszych żużlowców.

Zwycięstwo Polski nad Szwecją
W spotkaniu towarzyskim rozegranym na torze w Poznaniu, reprezentacja Polski pokonała drużynę Szwecji 54:36. Wśród zwycięzców najwięcej punktów zdobyli Maciej Janowski, zdobywca 13 punktów oraz Janusza Kołodziej, który zapisał na swoim koncie 11 oczek z bonusem. W piątek Janusz wystąpi w ćwierćfinale IMP w Krośnie.

Dobry występ i wygrana z Jaskółkami
W meczu VII rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze drużynę Grupa Azoty Unię Tarnów 55:35. Janusz w tym spotkaniu pojechał w pięciu biegach zdobywając 10 punktów z bonusem. W czwartek reprezentant Polski wystąpi w Poznaniu w meczu towarzyskim Polska - Szwecja.