Cenny remis i dobry występ we Wrocławiu
Spotkanie inauguracyjne PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Leszno, a Betard Spartą Wrocław zakończyło się remisem 45:45. Janusz w tym meczu zdobył 11 punktów z bonusem w pięciu biegach. W najbliższy wtorek zawodnik leszczyńskich Byków pojedzie w eliminacji Złotego Kasku na torze w Poznaniu.
Autor: Paweł Racibor

Dobre występy przed meczem we Wrocławiu
Przed sobotnim meczem ligowym we Wrocławiu, drużyna Fogo Unii Leszno rozegrała dwa sparingi. Pierwszy w Rybniku, który wygrali 47:43, a w Lesznie pokonali drużynę z Torunia 64:26. Janusz w tych sparingach zdobył 9 punktów z dwoma bonusami i 10 punktów w czterech startach w każdym meczu.
Autor: Paweł Racibor

Byki wygrywają Super mecz w Gnieźnie
W Lany Poniedziałek na torze w Gnieźnie odbył się Super Mecz, w którym miejscowy Car Gwarant Start przegrał z Fogo Unią Leszno 43:47. Janusz w tych zawodach wystąpił w pięciu biegach zdobywając 8 punktów z bonusem. We wtorek drużyna leszczyńskich Byków ma wystąpić w treningu punktowanym na torze w Rybniku.
Autor: Paweł Racibor

Janusz pojedzie w półfinale IME w Debreczynie
Polski Związek Motorowy powołał zawodników na Półfinały Indywidualnych Mistrzostw Europy 2018. GKSŻ nominowała do udziału w Półfinałach IME zawodników według średnich biegopunktowych z 2017 roku oraz będących członkami kadry narodowej sportu żużlowego w 2018 roku. Janusz wystąpi 28 kwietnia w półfinale IME na torze w Debreczynie.
Autor: Paweł Racibor


Para Kołodziej - Hampel wygrywa w Toruniu
Para Jarosław Hampel - Janusz Kołodziej okazała się najlepsza w toruńskim treningu na MotoArenie z udziałem par złożonych z zawodników KS Get Well Toruń i Fogo Unii Leszno. Janusz pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 9 punktów z 2 bonusami.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno