Trzecie miejsce i awans do Finału IMP w Lesznie
W piątek na torze w Częstochowie odbył się półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który wygrał Bartosz Smektała. Janusz zakończył zawody na trzecim miejscu zdobywając 13 punktów w pięciu biegach. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski zaplanowany jest na 4 sierpnia w Lesznie.
Autor: Paweł Racibor

Porażka z bonusem w Częstochowie
W spotkaniu X rundy PGE Ekstraligi, drużyna forBET Włókniarza Częstochowa pokonała na własnym stadionie drużynę FOGO Unii Leszno 47:43, ale punkt bonusowy zdobyły leszczyńskie Byki wygrywając w dwumeczu 96:84. Janusz pojawił się na torze w trzech biegach zdobywając 2 punkty. W piątek wychowanek Jaskółek wystąpi w półfinale IMP na torze w Częstochowie.
Autor: Paweł Racibor

Wygrana za trzy punkty z Get Well
W spotkaniu IX rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pewnie pokonała na własnym torze Get Well Toruń 54:36 i tym samym wywalczyła punkt bonusowy w dwumeczu. Janusz pojechał w tym meczu w pięciu biegach zdobywając 8 punktów z dwoma bonusami.
Autor: Paweł Racibor

Pierwsza porażka w sezonie
W meczu VIII rundy PGE Ekstraligi, Grupa Azoty Unia Tarnów pokonała na własnym torze Fogo Unię Leszno 47:43. W drużynie Byków najlepiej punktował Janusz Kołodziej zdobywca 9 punktów w pięciu biegach. Dla podopiecznych Piotra Barona to pierwsza porażka w tym sezonie.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno