Cztery punkty Janusza Kolodzieja w Grand Prix Skandynawii w Malilli
17 sierpnia na torze w Malilli odbyło się Grand Prix Skandynawii. Janusz Kołodziej zajął 15. miejsce z 4 punktami na koncie. Zawody padły łupem Fredrika Lindgrena. Dla popularnego "Fredki" jest to wyjątkowe zwycięstwo, ponieważ odniósł je przed własną publicznością. Drugie miejsce należało do Leona Madsena. Trzeci był Maciej Janowski.

XIII PGEE: Fogo Unia Leszo - Get Well Toruń 64:26, Świetna jazda i komplet Kołodzieja + wywiad pomeczowy
W meczu 13 kolejki PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno rozgromiła na własnym torze Get Well Toruń 64:26. To oznacza, że torunianie już oficjalnie żegnaja się z najlepszą ligą światą i w przyszłym sezonie będą występować w 1 lidze. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili bezbłędni dzisiaj Emil Sajfutdinow (11+1 w 4 startach), Piotr Pawlicki (11+1 w 4 startach) i Janusz Kołodziej (14+1). Honoru gości starał się bronić Rune Holta (9).

XII PGEE: Truly.work Stal - Fogo Unia Leszno 46:44 (85:95), 9 punktów Janusza Kołodzieja
Ekipa Unii Leszno pierwszy raz w tym sezonie uległa Stali Gorzów! Bezapelacyjnymi bohaterami dnia dzisiejszego zostali Krzysztof Kasprzak (12+2) oraz Szymon Woźniak (11). W szeregach przegranych najwięcej punktów wywalczył Emil Sajfutdinow (10) i Janusz Kołodziej (9).

Czwarte miejsce Janusza Kołodzieja w Grand Prix we Wrocławiu!
3 sierpnia tor we Wrocławiu był areną zmagań Grand Prix Polski. W sobotni wieczór kibice zgromadzeni na trybunach byli świadkami jednej z najwspanialszej rund w historii całego cyklu. Zawody padły łupem Bartosza Zmarzlika. Janusz Kołodziej zdobył 4. miejsce w finale. Tuż za triumfatorem uplasował się Martin Vaculik, a najniższy stopień podium należał do Leona Madsena. Warto wspomnieć, że Janusz wygrał rundę zasadniczną z 13-toma punktami!

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno