Kontuzja lewej dłoni i koniec sezonu
Janusz Kołodziej zakończył tegoroczny sezon występem w turnieju "Asy dla Tomasza Golloba" w Bydgoszczy. W siódmym biegu Kołodziej zaliczył upadek z Iversenem i po powtórzonym biegu wycofał się z zawodów ponieważ doznał urazu lewej dłoni. Niestety z powodu tej kontuzji musiał zrezygnować z występu w Memoriale Krystiana Rempały w Tarnowie.

Kolejne dwa sezony z Bykiem na piersi
Janusz Kołodziej w kolejnych dwóch sezonach nadal będzie reprezentował barwy Fogo Unii Leszno w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Wychowanek tarnowskich Jaskółek podpisze dwuletni kontrakt i będzie to jego piąty i szósty sezon w drużynie leszczyńskich Byków. W sezonach 2010, 2017 i 2018 wywalczył z tą ekipą złoty medal, a w 2011 roku srebrny krążek.


Byki ponownie najlepsze w PGE Ekstralidze!
Fogo Unia Leszno została złotym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski w sezonie 2018 i tym samym obroniła tytuł zdobyty rok temu. Byki w rewanżowym spotkaniu finałowym PGE Ekstraligi pokonały Cash Broker Stal 50:40, a w dwumeczu 94:86. Gospodarzy do arcyważnego triumfu poprowadził Janusz Kołodziej, zdobywca 11 punktów z bonusem.

Minimalna porażka w pierwszym meczu finałowym
W pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi, Cash Broker Stal Gorzów po wyrównanym spotkaniu minimalnie pokonała Fogo Unię Leszno 46:44. Janusz Kołodziej pojawił się na torze w trzech bieg nie zdobywając punktu. Już w niedzielę na torze w Lesznie dojdzie do rewanżu tych drużyn.

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno