IV PGEE: Betard Sparta - Fogo Unia 35:55 (75:105), 13 punktów Janusza Kołodzieja!
Na zakończenie rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno zdeklasowała Betard Spartę Wrocław. Goście z województwa wielkopolskiego na swoim koncie uzbierali aż 20 punktów więcej niż gospodarze. Wśród przyjezdnych kapitalne zawody pojechał Janusz Kołodziej (13). U gospodarzy jedyny dwucyfrowy dorobek widniał przy nazwisku Maksyma Drabika (12).

Cztery punkty Janusza Kolodzieja w Grand Prix Skandynawii w Malilli
17 sierpnia na torze w Malilli odbyło się Grand Prix Skandynawii. Janusz Kołodziej zajął 15. miejsce z 4 punktami na koncie. Zawody padły łupem Fredrika Lindgrena. Dla popularnego "Fredki" jest to wyjątkowe zwycięstwo, ponieważ odniósł je przed własną publicznością. Drugie miejsce należało do Leona Madsena. Trzeci był Maciej Janowski.

XIII PGEE: Fogo Unia Leszo - Get Well Toruń 64:26, Świetna jazda i komplet Kołodzieja + wywiad pomeczowy
W meczu 13 kolejki PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno rozgromiła na własnym torze Get Well Toruń 64:26. To oznacza, że torunianie już oficjalnie żegnaja się z najlepszą ligą światą i w przyszłym sezonie będą występować w 1 lidze. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili bezbłędni dzisiaj Emil Sajfutdinow (11+1 w 4 startach), Piotr Pawlicki (11+1 w 4 startach) i Janusz Kołodziej (14+1). Honoru gości starał się bronić Rune Holta (9).

XII PGEE: Truly.work Stal - Fogo Unia Leszno 46:44 (85:95), 9 punktów Janusza Kołodzieja
Ekipa Unii Leszno pierwszy raz w tym sezonie uległa Stali Gorzów! Bezapelacyjnymi bohaterami dnia dzisiejszego zostali Krzysztof Kasprzak (12+2) oraz Szymon Woźniak (11). W szeregach przegranych najwięcej punktów wywalczył Emil Sajfutdinow (10) i Janusz Kołodziej (9).

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno