Półfinał PGEE: forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52, 8+1 punktów Janusza
Fogo Unia Leszno jest już o krok od awansu do wielkiego finału PGE Ekstraligi. Aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski w Częstochowie rozprawili się z tamtejszym forBET Włókniarzem. Goście ostatecznie wygrali 52:38. Janusz Kołodziej zdobył 8+1 punktów. Do zwycięstwa Unię poprowadził duet Emil Sajfutdinow (13) - Piotr Pawlicki (12+1). U gospodarzy jedyny dwucyfrowy dorobek punktowy uzbierał Leon Madsen (15).

Piętnaste miejsce Janusza Kołodzieja w Grand Prix Niemiec w Teterow
W ostatni dzień sierpnia na torze w Teterow odbyło się Grand Prix Niemiec. Janusz Kołodziej zdobył 2 punkty i zajął 15. miejsce. Ze zwycięstwa cieszył się Maciej Janowski, a rywalizację tuż za nim ukończył Bartosz Zmarzlik. Podium uzupełnił Matej Zagar. W klasyfikacji generalnej IMŚ Janusz zajmuje 11. pozycję.

IV PGEE: Betard Sparta - Fogo Unia 35:55 (75:105), 13 punktów Janusza Kołodzieja!
Na zakończenie rundy zasadniczej PGE Ekstraligi Fogo Unia Leszno zdeklasowała Betard Spartę Wrocław. Goście z województwa wielkopolskiego na swoim koncie uzbierali aż 20 punktów więcej niż gospodarze. Wśród przyjezdnych kapitalne zawody pojechał Janusz Kołodziej (13). U gospodarzy jedyny dwucyfrowy dorobek widniał przy nazwisku Maksyma Drabika (12).

Cztery punkty Janusza Kolodzieja w Grand Prix Skandynawii w Malilli
17 sierpnia na torze w Malilli odbyło się Grand Prix Skandynawii. Janusz Kołodziej zajął 15. miejsce z 4 punktami na koncie. Zawody padły łupem Fredrika Lindgrena. Dla popularnego "Fredki" jest to wyjątkowe zwycięstwo, ponieważ odniósł je przed własną publicznością. Drugie miejsce należało do Leona Madsena. Trzeci był Maciej Janowski.

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno