Unia w finale PGE Ekstraligi
W rewanżowym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi, Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zremisował z Fogo Unią Leszno 45:45, ale to Byki były lepsze w dwumeczu i awansowały do finału, w którym spotkają się z drużyną wrocławską. Liderem gospodarzy ponownie był Janusz Kołodziej, który w pięciu biegach zdobył 11 punktów.
Autor: Paweł Racibor

Byki wygrywają pierwszy mecz półfinałowy
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 50:40. Liderem gospodarzy był Janusz Kołodziej, który w pięciu biegach zdobył 10 punktów. Mecz rewanżowy odbędzie się w najbliższą niedzielę na torze w Zielonej Górze.
Autor: Paweł Racibor

Trzecie miejsce w Łańcuchu Herbowym
W niedzielę odbył się 65. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, który wygrał Tai Woffinden. Janusz Kołodziej w rundzie zasadniczej turnieju zdobył 11 punktów i pojechał w pojedynku barażowym o finał, w którym przyjechał na drugiej pozycji. W biegu finałowym uplasował się na trzeciej pozycji.
Autor: Paweł Racibor

Dobry występ na koniec rundy zasadniczej
W niedzielnym spotkaniu XIV kolejki PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała ROW Rybnik 51:39 i również wywalczyła punkt bonusowy. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Janusz Kołodziej, który zdobył 12 punktów z bonusem. Już 3 września Byki spotkają się na własnym torze z drużyną z Zielonej Góry w pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno