Janusz Kołodziej po raz 4. Indywidualnym Mistrzem Polski na żużlu!
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Po raz czwarty w karierze złoty medal IMP zdobył Janusz Kołodziej. Drugie miejsce w finale zajął bezbłędny w fazie zasadniczej Bartosz Zmarzlik. Na najniższym stopniu podium stanął Maciej Janowski.

Grand Prix Szwecji, 15. miejsce oraz 3 punkty Kołodzieja
Janusz Kołodziej zakończył 4. rundę Grand Prix w Hallstavik na 15 miejscu z 3 punktami (0,0,0,3,0). Zwyciężył Emil Sayfudinov, który na swoim koncie uzbierał 17 punktów i nie pozostawił rywalom żadnych złudzeń. Drugie miejsce w sobotni wieczór należało do Martina Vaculika. Na najniższym stopniu podium uplasował się reprezentant Polski - Maciej Janowski.

X runda PGEE: Fogo Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 57:33, 9 punktów Janusza + wywiad pomeczowy
Fogo Unia Leszno po raz kolejny wygrywa mecz, tym razem z for BET Włókniarzem Częstochowa 57:33. Janusz w tym meczu zdobył 9 punktów i 1 bonus (3,2,3,1*). W drużynie gospodarzy najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Bartosz Smektała (13 punktów w 5 startach) natomiast w drużynie gości, zawodnikiem który najlepiej punktował był Leon Madsen (11 punktów)

Wielkie zwycięstwo Janusza Kołodzieja w Grand Prix w Pradze!
15 czerwca w Pradze odbyło się Grand Prix Czech. W całej rywalizacji triumfował Janusz Kołodziej zdobywając 15 punktów (3,3,2,0,1,3,3). Dla Koldiego jest to pierwsze zwycięstwo w karierze w rundzie indywidualnych mistrzostw świata. Drugie miejsce w sobotni wieczór należało do Leona Madsena a trzeci był Patryk Dudek. W klasyfikacji generalnej Janusz awansował na 7. miejsce.

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno