Znakomity występ w przegranym meczu
W piątek odbyło się zaległe spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Fogo Unią Lesznoa a Betard Spartą Wrocław, który zakończył się przegraną gospodarzy 44:46. Najlepszym zawodnikiem w drużynie leszczyńskich Byków był Janusz Kołodziej, który wywalczył 14 punktów z dwoma bonusami.
06 05 2017 Autor: Paweł Racibor

Polska wygrywa towarzysko z Australią
W środę na torze w Krakowie odbył się mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami Polski i Australii, który zakończył się zwycięstwem Polaków 49:41. Janusz Kołodziej w tym spotkaniu pojawił się na torze w czterech biegach zdobywając 4 punkty z bonusem. W piątek Janusz wystąpi w zaległym meczu PGE Ekstraligi z Betard Spartą Wrocław.
03 05 2017 Autor: Paweł Racibor

Czwarte miejce w Nagyhalász
W poniedziałek odbył się półfinał eliminacji do Speedway Euro Championship, który został rozegrany na torze w węgierskim Nagyhalász. Zawody wygrał Przemysław Pawlicki, a Janusz Kołodziej z 10 punktami po biegu dodatkowym zajął czwarte miejsce i będzie rezerwowym w SEC Challenge w Goričan.
01 05 2017 Autor: Paweł Racibor

Znakomity występ i wysoka wygrana z Falubazem
W meczu III rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 64:26. Janusz w tym spotkaniu był niepokonany i w czterech biegach zdobył 11 punktów z bonusem. W poniedziałek reprezentant Polski wystąpi w półfinale eliminacji do SEC w Nagyhalász.
01 05 2017 Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb


Projekt i wykonanie serwisu: Danno