Drugie miejsce w półfinale IMP
W poniedziałek na torze w Świętochłowicach rozegrany został zaległy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach z dorobkiem 13 punktów zwyciężył Przemysław Pawlicki. Janusz Kołodziej pojawił się na torze w czterech biegach zdobywając 12 punktów, co dało mu pewny awans do finału IMP w Gorzowie, który zaplanowany jest na 2 lipca.

Autor: Paweł Racibor

Wysokie zwycięstwo z Włókniarzem
Pewnym zwycięstwem Fogo Unii Leszno nad Włókniarzem Vitroszlif Crossfit Częstochowa w stosunku 57:33 zakończył się niedzielny mecz IX rundy PGE Ekstraligi. Janusz Kołodziej w tym spotkaniu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 12 punktów.
Autor: Paweł Racibor

Polska wygrywa z Rosją w Ostrowie Wlkp.
Pewnym zwycięstwem reprezentacji Polski nad Rosją 54:36 zakończył się mecz towarzyski rozgrywany na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Janusz w tym meczu pojawił się w pięciu biegach zdobywając 8 punktów z trzema bonusami. W niedzielę zawodnik leszczyńskich Byków pojedzie w meczu ligowym z Włókniarzem Częstochowa.
Autor: Paweł Racibor

Porażka we Wrocławiu
W meczu VIII rundy PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław pokonała przed własną publicznością Fogo Unię Leszno 51:39. W pierwszym spotkaniu również lepsza okazała się drużyna z Wrocławia i tym samym wywalczyła punkt bonusowy. Janusz w tym meczu pojawił się na torze w trzech biegach zdobywając 3 punkty.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb


Projekt i wykonanie serwisu: Danno