Dobry występ na koniec rundy zasadniczej
W niedzielnym spotkaniu XIV kolejki PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała ROW Rybnik 51:39 i również wywalczyła punkt bonusowy. Do zwycięstwa gospodarzy poprowadził Janusz Kołodziej, który zdobył 12 punktów z bonusem. Już 3 września Byki spotkają się na własnym torze z drużyną z Zielonej Góry w pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi.
Autor: Paweł Racibor

Trzynaste miejsce w IMME
Zwycięstwem Leona Madsena zakończył się turniej o miano Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza Ekstraligi, który został rozegrany na torze w Gdańsku. Janusz Kołodziej w tych zawodach zdobył 4 punkty, które dały mu trzynaste miejsce. W niedzielę zawodnik Byków wystąpi w meczu ligowym na własnym torze z drużyną ROW-u Rybnik.
Autor: Paweł Racibor

Byki przegrywają w Grudziądzu
W meczu XIII rundy PGE Ekstraligi, MrGarden GKM Grudziądz pokonał Fogo Unii Leszno 48:40. Janusz w tym spotkaniu pojechał w trzech biegach zdobywając 2 punkty z bonusem. W poniedziałek zawodnik Byków wystąpi w Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi na torze w Gdańsku.
Autor: Paweł Racibor

Unia przegrywa ze Stalą
W niedzielny wieczór w meczu XII rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno na własnym obiekcie uległa Cash Broker Stali Gorzów 41:49. Janusz w tym spotkaniu zdobył 9 punktów w pięciu biegach. W najbliższą niedzielę leszczyńskie Byki udają się na mecz do Grudziądza.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb


Projekt i wykonanie serwisu: Danno