Fogo Unia w finale PGE Ekstraligi
W rewanżowym półfinałowym pojedynku PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała Betard Spartę Wrocław 48:42 i awansowała do finału. Janusz w tym spotkaniu pojechał w czterech biegach zdobywając 4 punkty. Byki w finale PGE Ekstraligi pojadą w najbliższą niedzielę z Cash Broker Stalą Gorzów na ich torze, a 23 września rewanż w Lesznie.

Autor: Paweł Racibor

Znakomity występ i wygrana we Wrocławiu
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław przegrała na własnym torze z Fogo Unią Leszno 42:48. Najlepszym zawodnikiem wśród leszczyńskich Byków był Janusz Kołodziej, który zainkasował 13 punktów. Pojedynek rewanżowy odbędzie się w najbliższą niedzielę w Lesznie.
Autor: Paweł Racibor

Zwycięstwo na Śląskim z Resztą Świata
Po wielu latach nieobecności, żużel powrócił na Stadion Śląski w Chorzowie. 1 września reprezentacja Polski pokonała drużynę Reszty Świata 46:44. Janusz Kołodziej w tym spotkaniu wystąpił w pięciu biegach zdobywając 10 punktów i w ostatnim wyścigu wspólnie z Maciej Janowskim wygrali bieg podwójnie, dając zwycięstwo naszej reprezentacji.
Autor: Paweł Racibor

Wygrana za trzy na koniec rundy zasadniczej
W ostatnim meczu rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław 55:35. W dwumeczu też lepsze były leszczyńskie Byki i punkt bonusowy przypadł gospodarzom. Janusz Kołodziej w tym spotkaniu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 9 punktów z dwoma bonusami.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno