Znakomity występ i wygrana we Wrocławiu
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi, Betard Sparta Wrocław przegrała na własnym torze z Fogo Unią Leszno 42:48. Najlepszym zawodnikiem wśród leszczyńskich Byków był Janusz Kołodziej, który zainkasował 13 punktów. Pojedynek rewanżowy odbędzie się w najbliższą niedzielę w Lesznie.
Autor: Paweł Racibor

Zwycięstwo na Śląskim z Resztą Świata
Po wielu latach nieobecności, żużel powrócił na Stadion Śląski w Chorzowie. 1 września reprezentacja Polski pokonała drużynę Reszty Świata 46:44. Janusz Kołodziej w tym spotkaniu wystąpił w pięciu biegach zdobywając 10 punktów i w ostatnim wyścigu wspólnie z Maciej Janowskim wygrali bieg podwójnie, dając zwycięstwo naszej reprezentacji.
Autor: Paweł Racibor

Wygrana za trzy na koniec rundy zasadniczej
W ostatnim meczu rundy zasadniczej PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Betard Spartę Wrocław 55:35. W dwumeczu też lepsze były leszczyńskie Byki i punkt bonusowy przypadł gospodarzom. Janusz Kołodziej w tym spotkaniu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 9 punktów z dwoma bonusami.
Autor: Paweł Racibor

Byki wygrywają za trzy
W meczu XII rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz 50:40. Punkt bonusowy również przypadł dla miejscowych, którzy w dwumeczu zwyciężyli 112:68. Janusz wystąpił w tym meczu w czterech biegach zdobywając 6 punktów z bonusem. Tym zwycięstwem Byki zapewniły sobie pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno