XIII PGEE: Fogo Unia Leszo - Get Well Toruń 64:26, Świetna jazda i komplet Kołodzieja + wywiad pomeczowy
W meczu 13 kolejki PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno rozgromiła na własnym torze Get Well Toruń 64:26. To oznacza, że torunianie już oficjalnie żegnaja się z najlepszą ligą światą i w przyszłym sezonie będą występować w 1 lidze. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili bezbłędni dzisiaj Emil Sajfutdinow (11+1 w 4 startach), Piotr Pawlicki (11+1 w 4 startach) i Janusz Kołodziej (14+1). Honoru gości starał się bronić Rune Holta (9).

XII PGEE: Truly.work Stal - Fogo Unia Leszno 46:44 (85:95), 9 punktów Janusza Kołodzieja
Ekipa Unii Leszno pierwszy raz w tym sezonie uległa Stali Gorzów! Bezapelacyjnymi bohaterami dnia dzisiejszego zostali Krzysztof Kasprzak (12+2) oraz Szymon Woźniak (11). W szeregach przegranych najwięcej punktów wywalczył Emil Sajfutdinow (10) i Janusz Kołodziej (9).

Czwarte miejsce Janusza Kołodzieja w Grand Prix we Wrocławiu!
3 sierpnia tor we Wrocławiu był areną zmagań Grand Prix Polski. W sobotni wieczór kibice zgromadzeni na trybunach byli świadkami jednej z najwspanialszej rund w historii całego cyklu. Zawody padły łupem Bartosza Zmarzlika. Janusz Kołodziej zdobył 4. miejsce w finale. Tuż za triumfatorem uplasował się Martin Vaculik, a najniższy stopień podium należał do Leona Madsena. Warto wspomnieć, że Janusz wygrał rundę zasadniczną z 13-toma punktami!

XI runda PGEE: Unia Leszno - SpeedCar Motor Lublin 51:39, Kołodziej zdobywa 2 punkty + wywiad pomeczowy
W pierwszym meczu 11. kolejki PGE Ekstraligi, FOGO Unia Leszno pokonała na własnym torze SPEED CAR Motor Lublin 51:39. Janusz Kołodziej zdobył 2 punkty i jeden bonus (0,0,1*,1). Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził duet Emil Sajfutdinow (11+1 w czterech startach) i Jarosław Hampel (10+1). Dla gości najwięcej punktów wywalczyli Grigorij Łaguta (11+2 w sześciu startach) i Mikkel Michelsen (10 w sześciu startach).

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno