II runda PGEE: Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno 42:48, 13 pkt Janusza i tytuł Rajdera Meczu
Fogo Unia Leszno zwyciężyła w Toruniu z Get Well w stosunku 42:48. Drużynę gości do zwycięstwa poprowadził Janusz Kołodziej z dorobkiem 13 punktów (3,3,3,2,2). W uznaniu Kibiców Janusz został wybrany Rajderem Meczu. Liderem gospodarzy był Jason Doyle, który zgromadził 15 punktów.

I PGEE: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław 50:40, 6+1 pkt Janusza i wywiad pomeczowy
Fogo Unia Leszno pokonała na swoim torze drużynę Betard Sparty Wrocław 50:40 w inauguracyjnym meczu PGE Ekstraligi w sezonie 2019. Janusz Kołodziej zdobył 6 punktów i bonus. Poniżej zamieszczamy szczegółowe wyniki i wywiad pomeczowy z Koldim.

Cztery trójki w I Memoriale Tomasza Jędrzejaka
W niedzielę na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się I Memoriał Tomasza Jędrzejaka, w którym wygrała drużyna niebieskich. Janusz wystąpił w drużynie białych zajmując trzecie miejsce. W czwórmeczu wystąpił w pięciu biegach zdobywając 12 punktów. Już w najbliższą niedzielę wystąpi w meczu I rundy PGE Ekstraligi w Lesznie z Betardem Spartą Wrocław.

Dobry występ w treningu punktowanym
W piątek na torze w Lesznie odbył się trening punktowany, w którym miejscowa Fogo Unia pokonała MrGarden GKM Grudziądz 47:43. Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Janusz Kołodziej, który zdobył 10 punktów z bonusem w pięciu biegach. W niedzielę zawodnik Byków wystąpi w Memoriale Tomasza Jędrzejaka we Wrocławiu.

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno