V PGEE: forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 31:59, Dobra dyspozyja Janusza 10pkt + 2 bonusy
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała forBET Włókniarz Częstochowa 59-31. Janusz po słabszym występie w Grand Prix w Warszawie zanotował na swoim koncie 10 "oczek" i 2 bonusy. W zespole z Częstochowy najlepszym zawodnikiem okazał się Leon Madsen, który wywalczył 12 punktów. Tym samym po meczu w Częstochowie Fogo Unia Leszno pozostaje na fotelu lidera nie zagrożona.

Inauguracja SGP w Warszawie, 14 miejsce oraz 4 pkt Janusza Kołodzieja
18 maja w Warszawie został zainaugurowany tegoroczny cykl Speedway Grand Prix. Janusz Kołodziej zdobył 4 punkty w swoich pierwszych zawodach Grand Prix od 8 lat. W premierowych zawodach zwyciężył Leon Madsen. Patryk Dudek jest liderem klasyfikacji generalnej.

Dodajmy, że Janusz wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej po 8 latach przerwy w GP. Już 1 czerwca Janusz Kołodziej wystartuje w kolejnej rundzie GP w Krsko.

IV PGEE: Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno 40:50, 3 punkty Janusza i wycofanie z powodu choroby
Po ciekawym widowisku bardzo szybkie "Byki" wyraźnie pokonały Speed Car Motor Lublin 50:40. Janusz Kołodziej w dwóch startach zdobył 3 punkty (3,d) i wycofał się z dalszej rywalizacji z uwagi na chorobę. Z leszczyńskiej strony fruwał dzisiejszego wieczoru Piotr Pawlicki autor 13 punktów. Na ogromne słowa uznania zasługują największe zaskocznia dnia, czyli Dominik Kubera (10+2) oraz Jaimon Lindsey (7+1)

El. do SEC: Bez awansu Kołodzieja z powodu choroby
Zwycięstwem Michaela Jepsena Jensena zakończyła się przed momentem runda eliminacyjna do Indywidualnych Mistrzostw Europy na torze w ukraińskim Równem. Drugie miejsce zajął Andrzej Lebiediew, natomiast trzecie Peter Kildemand. Cała trójka, a także Paweł Przedpełski, który zajął czwarte miejsce uzyskała przepustkę do SEC Challenge. Janusz Kołodziej wycofał się w trakcie zawodów z powodu złego samopoczucia.

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fbfbfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno