Byki wygrywają za trzy
W meczu XII rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz 50:40. Punkt bonusowy również przypadł dla miejscowych, którzy w dwumeczu zwyciężyli 112:68. Janusz wystąpił w tym meczu w czterech biegach zdobywając 6 punktów z bonusem. Tym zwycięstwem Byki zapewniły sobie pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej.
Autor: Paweł Racibor

Dziewiąte miejsce w Gdańsku
W niedzielę na torze w Gdańsku odbyła się V edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi, którą w biegu finałowym wygrał Patryk Dudek. Janusz Kołodziej zakończył te zawody na dziewiątym miejscu zdobywając 8 punktów. W niedzielę Janusz wystąpi w meczu XII rundy PGE Ekstraligi na własnym torze z drużyną GKM-u.

Brązowy medal IMP w Lesznie
W sobotę na torze w Lesznie odbył się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który wygrał Piotr Pawlicki. Srebrny medal padł łupem Macieja Janowskiego, z kolei medal koloru brązowego zawisł na szyi Janusza Kołodzieja. W niedzielę zawodnik leszczyńskich Byków pojedzie w V PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi.

Dobry występ i wygrana za trzy
W niedzielę odbyła się XI runda PGE Ekstraligi, w której Falubaz Zielona Góra przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 52:38. Janusz w tym spotkaniu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 11 punktów z bonusem. W sobotę zawodnik Unii wystąpi w finałe IMP, który odbędzie się w Lesznie.