Bardzo dobry występ i wygrana w Toruniu
W spotkaniu VI rundy PGE Ekstraligi, Get Well Toruń przegrał na własnym torze z drużyną Fogo Unii Leszno 37:53. Janusz w tym meczu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 11 punktów z bonusem. Już w sobotę wystąpi w eliminacji do Grand Prix 2018 w słowackiej Żarnovicy.
Autor: Paweł Racibor

Dobry występ i wygrana z Włókniarzem
W meczu V rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała forBET Włókniarz Częstochowa 53:37. Janusz w tym meczu wystąpił w czterech biegach zdobywając 8 punktów z dwoma bonusami. Już 18 maja w piątek, leszczyńskie Byki wystąpią w meczu w Toruniu z miejscowym Get Well.
Autor: Paweł Racibor

Janusz bez złamań. Byki wygrywają z Falubazem
W meczu IV rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Falubaz Zieloną Górę 56:34. Janusz Kołodziej w pierwszym biegu zanotował bardzo groźny upadek i już do końca meczu nie pojawił się na torze. Po badaniach w szpitalu nie wykryto żadnych złamań, a sam zawodnik czuje się dobrze i ma wystąpić w meczu ligowym 6 maja z Włókniarzem.
Autor: Paweł Racibor

Byki gromią GKM w Grudziądzu
Fogo Unia Leszno w sobotnim meczu 3. kolejki PGE Ekstraligi rozgromiła na wyjeździe MrGarden GKM Grudziądz 62:28. Janusz wystąpił w tym spotkaniu w pięciu biegach zdobywając 11 punktów z dwoma bonusami. Leszczyńskie Byki prowadzą w tabeli PGE Ekstraligi, a już w piątek podejmą na własnym torze Falubaz.
Autor: Paweł Racibor

Trzecie miejsce w finale Złotego Kasku
Zwycięstwem Jarosława Hampela zakończył się finał Złotego Kasku rozegrany w Pile. Na podium zawodów finałowych znaleźli się również Bartosz Zmarzlik oraz Janusz Kołodziej, który na podium wskoczył po zwycięstwie w biegu barażowym. Zawodnik leszczyńskich Byków będzie reprezentował Polskę w eliminacjach do Grand Prix 2019.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb
Projekt i wykonanie serwisu: Danno