Wygrana za trzy z Get Well
W meczu XI rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała zespół Get Well Toruń 53:37. W pierwszym spotkaniu na torze w Toruniu górą również była drużyna Byków, więc trzy punkty pozostały w Lesznie. Janusz w tym meczu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 10 punktów.
Autor: Paweł Racibor

Bądź w team-ie Kołodziej Racing
Janusz Kołodziej wychodząc naprzeciw swoim fanom postanowił udostępnić możliwość kupna gadżetów Kołodziej Racing na sezon 2017. Bluzy, koszulki oraz czapeczki można zakupić w Galerii Leszno - poziom I na stoisku z gadżetami klubowymi (od 31 lipca) i Centrum Handlowym Świt w Tarnowie. Zamówienia przyjmowane są też na adres kolodziejsklep@wp.pl lub telefonicznie pod numer 696 492 345. Wszystkie gadżety będą wysłane pocztą za pobraniem przy odbiorze. Serdecznie zapraszamy do zamawiania!
Autor: Paweł Racibor

Byki wygrywają w Częstochowie
W niedzielę na torze w Częstochowie odbył się zaległy mecz PGE Ekstraligi pomiędzy miejscowym Włókniarzem Vitroszlif Crossfit a Fogo Unią Leszno. Spotkanie zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem "Byków" w stosunku 52:38. Janusz w tym meczu pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 11 punktów.
Autor: Paweł Racibor

Piąte miejsce w finale IMP w Gorzowie
W niedzielę na torze w Gorzowie Wielkopolskim odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który wygrał w biegu finałowym Szymon Woźniak pokonując Przemysława Pawlickiego, Patryka Dudka i Jarosława Hampela. Janusz Kołodziej uplasował się na piątej pozycji kończąc zawody na trzeciej pozycji w biegu barażowym.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb


Projekt i wykonanie serwisu: Danno