Bądź w team-ie Kołodziej Racing
Janusz Kołodziej wychodząc naprzeciw swoim fanom postanowił udostępnić możliwość kupna czapeczki Kołodziej Racing na sezon 2017. Bluzy oraz koszulki będą dostępne w późniejszym terminie. Czapeczki można zakupić w Galerii Leszno - poziom I na stoisku z gadżetami klubowymi. Zamówienia przyjmowane są też na adres kolodziejsklep@wp.pl lub telefonicznie pod numer 696 492 345. Wszystkie czapeczki będą wysłane pocztą za pobraniem przy odbiorze. Serdecznie zapraszamy do zamawiania!
22 04 2017 Autor: Paweł Racibor

Janusz drugi w Finale Złotego Kasku
Na torze w Zielonej Górze odbył się Finał Złotego Kasku, który wygrał Przemysław Pawlicki zdobywając 11 punktów. Na drugiej pozycji po biegu dodatkowym zakończył zawody Janusz Kołodziej, a trzecie miejsce na podium zajął Piotr Pawlicki , którzy wywalczyli po 10 punktów. Finał Złotego Kasku był również kwalifikacją do udziału w eliminacjach do Grand Prix i SEC.
20 04 2017 Autor: Paweł Racibor

Znakomity występ w meczu ze Stalą
We wtorek na torze w Lesznie odbył się trening punktowany pomiędzy miejscową drużyną Fogo Unii a Cash Broker Stalą Gorzów, który wygrali gospodarze 47:43. Byki do zwycięstwa poprowadził Janusz Kołodziej, który zdobył 10 punktów z trzema bonusami. W niedzielę odbędzie się inauguracja PGE Ekstraligi, w której Fogo Unia podejmie na własnym torze Betard Spartę Wrocław.
11 04 2017 Autor: Paweł Racibor

Srebrny medal w MPPK za sezon 2016
Betard Sparta Wrocław zwyciężyła w zaległym finale Mistrzostw Polski Par Klubowych z sezonu 2016. Drugie miejsce na torze w Rawiczu przypadło żużlowcom Fogo Unii Leszno, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy Get Well Toruń. Janusz pojawił się na torze w trzech biegach zdobywając 4 punkty z dwoma bonusami.