Pewne zwycięstwo z GKM-em
W niedzielnym spotkaniu VI rundy PGE Ekstraligi, Fogo Unia Leszno pokonała przed własną publicznością MrGarden GKM Grudziądz 52:38. Janusz pojawił się w tym spotkaniu w czterech biegach zdobywając 7 punktów z bonusem. Już 4 czerwca Byki pojadą na mecz wyjazdowy do Rybnika.
Autor: Paweł Racibor

Janusz wygrywa w Krośnie i awansuje do półfinału IMP
Janusz Kołodziej zwyciężył w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych na torze w Krośnie. Zawodnik leszczyńskich Byków zdobył 14 punktów i miał tylko jednego pogromcę w osobie Dominika Kubery. Pierwsza ósemka zawodników awansowała do półfinału IMP, który odbędzie się na torze w Opolu.
Autor: Paweł Racibor

Byki przegrywają w Gorzowie
W meczu V rundy PGE Ekstraligi, Cash Broker Stal Gorzów pokonała na własnym torze Fogo Unię Leszno 51:39. Janusz pojawił się na torze w trzech biegach zdobywając 4 punkty. W niedzielę leszczyńskie Byki podejmować będą drużynę z Grudziądza.
Autor: Paweł Racibor

Kolejny dobry występ i wygrana w Toruniu
W meczu IV rundy PGE Ekstraligi, Get Well Toruń przegrał na własnym torze z Fogo Unią Leszno 46:44. Janusz Kołodziej pojawił się na torze w pięciu biegach zdobywając 9 punktów z dwoma bonusami. Zawodnik Byków nie krył zadowolenia z wygranego meczu na bardzo trudnym terenie.
Autor: Paweł Racibor

<< Poprzednie Następne >>


PATRONAT MEDIALNYfb

fb


Projekt i wykonanie serwisu: Danno